Akademia wnętrz
Warsztaty z zakresu aranżacji wnętrz dla osób prywatnych

Jeśli jesteś osobą, poszukującą nowych możliwości rozwoju osobistego, otwartą na poznanie siebie i wiedzy z zakresu sztuk plastycznych, zapisz się na warsztaty aranżacji wnętrz. Co zyskujesz:?, rozwijasz swoją wrażliwość plastyczną, stajesz się osobą bardziej kreatywną i twórczą, masz w sobie odwagę i zapał do pracy, czujesz się pewną w tym co robisz.

Przekazanie w sposób jasny i zrozumiały fachowej wiedzy i praktyka w formie warsztatów pozwoli Ci, poczuć się swobodnie w kreatywnym kształtowaniu przestrzeni wnętrzarskiej.
Celem zajęć, które prowadzę, jest nie tylko przekazywanie wiedzy i doświadczenia, ale również wprowadzenie relaksacyjnego, a zarazem kreatywnego nastroju, wówczas lepiej zrozumieć i poznać siebie oraz naturę swoich problemów i trudności. W konsekwencji stajesz się silna i pogłębiasz poczucie własnej wartości.

Adresaci szkolenia;

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe. Jak również osób, które do tej pory nie zajmowały się tą tematyką i traktowały, jako swoją pasję lub niespełnione aspiracje twórcze. Zajęcia odbywają się w małych grupach do 6 osób. Jak również prowadzę warsztaty indywidualne dla jednej lub dwóch osób.

Certyfikat

Słuchacze otrzymują certyfikat firmowy, ukończenia szkolenia. Do otrzymania certyfikatu wymagane jest uczestnictwo w szkoleniu. Szkolenie przygotowuje Uczestnika do podjęcia decyzji o kontynuacji nauki w formie kursu lub studiów.
Celem szkolenia, jest uzyskanie podstawowych wiadomości o aranżacji wnętrz oraz zdobycie umiejętności w zastosowania wiedzy w realizacji własnych koncepcji plastycznych. Warsztaty odbywa się w formie ćwiczeń, wykładów oraz prezentacji multimedialnych.

Opisowy program zajęć:

- kreatywność w projektowaniu, sposoby poszukiwań inspiracji twórczych, zasady kompozycji, współczesne tendencje w projektowaniu wnętrz - ćwiczenia praktyczne.

- barwa i materiały we wnętrzu, materiałoznawstwo, w zakresie sposobów łączenia różnorodnych artykułów dekoracyjnych, omówienie aktualnych materiałów wnętrzarskich, tworzenie tablic nastrojów - ćwiczenia. - zagadnienie ergonomii w projektowaniu wnętrz, dobór wyposażenia, podstawy rysunku technicznego, omówienie procesu projektowania na podstawie projektu małego mieszkania.

- zagadnienie oświetlenia wnętrz, wstępne przygotowanie koncepcji funkcjonalnej wnętrza mieszkalnego na podstawie gotowego planu mieszkania.

Udzielam również zajęć indywidualnych /na podstawie opracowanego indywidualnego program nauczania / w zakresie projektowania architektury wnętrz . Przygotowuję młodzież do egzaminów na ASP z rysunku i malarstwa oraz kompozycji.