Info

Od 1997 roku zajmuję się projektowaniem architektury wnętrz, współpracując z innymi plastykami, architektami wnętrz; Anną Korybską, Mariuszem Korbisiem.
Zakres mojej działalności obejmuje projekty wnętrz użyteczności publicznej oraz wnętrz prywatnych. Przygotowuję kompleksowy projekt zarówno od strony plastycznej jak i techniczno - wykonawczej, współpracując z wykonawcami i firmami z branży wnętrzarskiej.
Opierając się na kierunkowym wykształceniu i wieloletnim doświadczeniu w branży projektowej zapewniam profesjonalną i kompleksową usługę inwestycji. Każdy realizowany projekt traktowany jest indywidualnie z dbałością o szczegóły i jakość realizacji.
Najważniejsze dla mnie, w projektowaniu, jest kontakt z drugą osobą . Jestem osobą pełną pozytywnej energii, która wydobywa się na zewnątrz w kontaktach z innymi ludźmi. Kontakt z drugim człowiekiem jest dla mnie podstawą samorozwoju, uczę się poznawać siebie i własne wartości. Kiedy projektuję biorę pod uwagę oczekiwania, potrzeby, pasje, osobowość klienta. Realizuję potrzeby, marzenia potencjalnej osoby, osób które będą przebywać większość swojego czasu w zaprojektowanym wnętrzu. Projekt wnętrza jest sposobem wyrażenia stylu życia i osobowości mieszkających w nim osób. Ważne jest aby stworzyć niepowtarzalny, indywidualny charakter i atmosferę.
Świadczę również usługi w zakresie doradztwa plastycznego / konsultacji /.
Istnieje możliwość zamówienia projektów częściowych np: kuchni, łazienki, salonu, sypialni... .Wówczas zakres prac ustalany jest indywidualnie.